Archiwum newsów

26 grudnia 2002

W rewanżu za finał zachodniej konferencji z zeszłego sezonu Sacramento Kings pokonali Los Angeles Lakers. Wyniki meczy w dziale TABELE I STATYSTYKI.

24 grudnia 2002

Wszystkim kibicom koszykówki i gościom tej strony chciałbym złożyć świąteczne życzenia. WESOŁYCH ŚWIĄT! Postanowiłem przerobić trochę logo na bardziej świąteczne. Wyniki NBA w dziale TABELE I STATYSTYKI

23 grudnia 2002

Cezary Trybański znowu gra. Tym razem Polak w 5 minut zanotował 1 stratę i 1 faul. Jego Grizzlies przegrali z Utah 74:103. Wyniki w dziale TABELE I STATYSTYKI.

22 grudnia 2002

Do działu MP3, na życzenie ..::HEROESA::.., dodałem kilka nowych piosenek. W dziale TABELE I STATYSTYKI wyniki NBA.

21 grudnia 2002

Dallas Mavericks pokonani przez Utah Jazz. Koszykarze z Salt Lake City dzięki zespołowej grze sprawili największą niespodziankę 53 kolejki. Wyniki - TABELE I STATYSTYKI.

20 grudnia 2002

Dzisiaj w NBA rozegrano tylko 2 mecze. Los Angeles Lakers przegrali kolejny mecz, tym razem z New Jersey Nets. Wyniki w dziale TABELE I STATYSTYKI.

19 grudnia 2002

Michael Jordan znowu w formie. MJ rzucając 33 punkty poprowadził Washington do zwycięstwa nad Grizzlies. Trybański nie grał. Wyniki meczy - TABELE I STATYSTYKI.

18 grudnia 2002

W meczu na szczycie NBA Dallas Mavericks pewnie pokonało Indianę Pacers 118:97. Mavs do zwycięstwa poprowadził Michael Finley - zdobywca 33 punktów. Wyniki w dziale TABELE I STATYSTYKI.

17 grudnia 2002

Do bardzo zaciętego meczu doszło w Miami. Heats jeszcze na 5 sekund przed końcem prowadzili 3 punktami. Jednak Steve Francis doprowadził do dogrywki, w której zwyciężyli goście. Wyniki - TABELE I STATYSTYKI.

16 grudnia 2002

Michael Jordan w 40 minut rzucił 2 punkty, trafiając tylko 1 z 9 oddanych rzutów. Jednak zaliczając 8 zbiórek i 9 asyst przyczynił się do zwycięstwa Wizards. Wyniki - TABELE I STATYSTYKI.

15 grudnia 2002

Cezary Trybański rozegrał swój 4 mecz w NBA. Polak w 4 minuty zaliczył jedną zbiórkę, ale jego Grizzlies przegrało z Dallas. Wyniki w dziale TABELE I STATYSTYKI.

14 grudnia 2002

W NBA niespodzianki: Memphis wygrało z Houston a Hornets pokonali Lakes. Wyniki meczy w dziale TABELE I STATYSTYKI. Do działu TAPETKI dodałem kilka nowych tapet.

13 grudnia 2002

Powstał nowy dział - TAPETKI. Znajdziecie tam kilkadziesiąt tapet związanych z basketem. A w dziale TABELE I STATYSTYKI wyniki NBA.

12 grudnia 2002

Memphis Grizzlies odnieśli 3 z rzędu zwycięstwo. Tym razem pokonali Denver Nuggets. Trybański nie grał. Wyniki w dziale TABELE I STATYSTYKI

10 grudnia 2002

Bardzo emocjonujące spotkanie rozegrano w Cleveland. Kawalerzyści przegrali z Bucks po dwóch dogrywkach 133:140. W dziale TABELE I STATYSTYKI wyniki wszystkich meczy, a w MP3 nowa piosenka.

9 grudnia 2002

Memphiz Grizzlies odniosło trzecie zwycięstwo. Zespół Trybańskiego, głównie dzięki dobrej grze Paula Gasola, pokonał Phoenix Suns. Polak tym razem nie grał. Wyniki w dziale TABELE I STATYSTYKI.

8 grudnia 2002

W NBA nie obyło się bez niespodzianek. Denver Nuggets pokonało wyżej notowanych Pacers. Zawodnikiem kolejki był Dirk Nowitzki, który rzucając 35 punktów poprowadził Dallas do 18 zwycięstwa. Wyniki - TABELE I STATYSTYKI.

7 grudnia 2002

Cezary Trybański rozegrał swój 4 mecz w NBA. Polak w 7 minut zdobył 5 punktów, miał 1 zbiórkę i stratę. Mimo to Memphis znowu przegrało. Wyniki  - TABELE I STATYSTYKI. W dziale FILMIKI pojawiły się dwa nowe filmy.

6 grudnia 2002

Richard Lugo najprawdopodobniej zagra w Prokomie Trefl Sopot. Wenezuelczyk nie zdąży jednak wystąpić w meczu ze swoim byłym klubem -  Ideą Śląsk Wrocław. W dziale TABELE I STATYSTYKI wyniki NBA.

5 grudnia 2002

Los Angeles Lakers pokonani przez Utah Jazz. Jazzmanów do zwycięstwa poprowadził Karl Malone, zdobywca 29 punktów. Wyniki wszystkich meczy -  TABELE I STATYSTYKI.

4 grudnia 2002

Zespół Cezarego Trybańskiego - Memphis Grizzlies - nadal przegrywa. Niespodzianką było zwycięstwo Houston Rockets nad San Antonio. Wszystkie wyniki - TABELE I STATYSTYKI.

3 grudnia 2002

Do działu MP3 dodałem nową piosenkę(M.O.P. feat. Busta Rhymes - Ante Up), a do TABELE I STATYSTYKI wyniki NBA.

2 grudnia 2002

Rozegrano kolejną kolejkę NBA. Los Angeles Lakers i Memphis Grizzlies przegrali kolejne mecze. Cezary Trybański nie grał. Wyniki wszystkich meczy - TABELE I STATYSTYKI.

1 grudnia 2002

W pojedynku superstrzelców NBA Allen Iverson pokonał Jerrego Stackhouse'a. Lider 76'ers, rzucając 35 punktów, poprowadził swój zespół do zwycięstwa 95:94. Wyniki - TABELE I STATYSTYKI

28 listopada 2002

Memphis Grizzlies odnieśli swoje drugie zwycięstwo. Los Angeles Lakers przegrali kolejny mecz po powrocie Shaqua. Allen Iverson poprowadził 76'ers do 12 zwycięstwa. Wyniki w dziale TABELE I STATYSTYKI.

27 listopada 2002

Do działu TABELE I STATYSTYKI dodałem wyniki 7 meczy NBA, a do MP3 nową piosenkę.

26 listopada 2002

Philadelphia 76'ers, po pokonaniu New Orleans, znajduje się już na 3 miejscu wschodniej konferencji. Do zwycięstwa Szóstki poprowadził Allen Iverson, zdobywca 29 punktów. Wyniki - TABELE I STATYSTYKI

25 listopada 2002

Po powrocie O'Neala Lakers jeszcze nie przegrali. Tym razem pokonali Milwaukee Bucks. Wyniki - TABELE I STATYSTYKI.

24 listopada 2002

Zespół Trybańskiego - Memphiz Grizzlies - odniósł pierwsze w tym sezonie zwycięstwa. Polak nie grał. Dallas Mavericks z bilansem 13-0 biją kolejne rekordy. Wyniki w dziale TABELE I STATYSTYKI

23 listopada 2002

Cezary Trybański zaliczył swój trzeci występ w NBA. Polak przez 2 minuty zaliczył jeden blok. Nie pomogło to jednak jego zespołowi w odniesieniu pierwszego w tym sezonie zwycięstwa. Wyniki  - TABELE I STATYSTYKI.

22 listopada 2002

Dallas Mavericks brakuje jeszcze jednego zwycięstwa do wyrównania rekordu Boston Celtics 13 zwycięstw na rozpoczęcie sezonu. Wyniki - TABELE I STATYSTYKI.

21 listopada 2002

Los Angeles Lakers i Memphis Grizzlies znowu przegrywają. Lakersi ulegli San Antonio Spurs, a zespół Trybańskiego Philadelphi 76'ers. Wyniki w dziale TABELE I STATYSTYKI.

20 listopada 2002

Memphis Grizzlies są coraz bliżej zwycięstwa w NBA. Zespół Trybańskiego przegrał tym razem z Timberwolves różnicą 4 punktów. Polak nie pojawił się na boisku. Wyniki - TABELE I STATYSTYKI

19 listopada 2002

W dziale MP3 pojawiły się 2 nowe piosenki, a w TABELE I STATYSTYKI wyniki NBA.

18 listopada 2002

Wyniki kolejnej kolejki NBA w dziale TABELE I STATYSTYKI. Uwagę może zwrócić następna porażka Lakersów i kolejne zwycięstwa Seattle i Philadelphi.

17 listopada 2002

Cezary Trybański jest pierwszym Polakiem, który zdobył punkty w NBA. O godzinie 3:33 Charlie wsadził piłkę do kosza. Poza tym zebrał 5 piłek, miał 2 bloki i 3 straty. Wyniki NBA - TABELE I STATYSTYKI

16 listopada 2002

Cezary Trybański jest pierwszym Polakiem, który zagrał w NBA. Nie może zaliczyć jednak występu do udanych. Charlie w 6 minut nie trafił ani jednego z 3 oddanych rzutów, miał 2 zbiórki i asystę. Wyniki w dziale TABELE I STATYSTYKI. Do działu FILMIKI dodałem nowe filmy.

15 listopada 2002

Allen Iverson rzucając 37 punktów poprowadził Philadelphię do zwycięstwa nad San Antonio. Lider 76'ers w czwartej kwarcie zwichnął kostkę, nie przeszkodziło mu to jednak w świetnej grze. Inne wyniki - TABELE I STATYSTYKI.

14 listopada 2002

Dallas Mavericks nadal bez porażki. Tym razem pokonali kawalerzystów z Cleveland. Inne wyniki - TABELE I STATYSTYKI.

13 listopada 2002

Do działu MP3 dodałem kilka nowych piosenek. A w NBA zmiana na stanowisku trenera w Memphis i kolejna porażka Lakers (ostatnie miejsce w Pacific Division). Wyniki meczy - TABELE I STATYSTYKI.

12 listopada 2002

Memphis Grizzlies cały czas pozostają bez zwycięstwa. Zespół Trybańskiego został tym razem pokonany przez Golden State Warriors. Zupełnie inną sytuację mają Dallas Mavericks, którzy nie przegrali jeszcze meczu. Wyniki w dziale TABELE I STATYSTYKI.

11 listopada 2002

Wyjechałem, dlatego wczoraj nie uaktualniałem strony. Wyniki dwóch kolejek NBA w dziale TABELE I STATYSTYKI.

9 listopada 2002

Jerry Stackhouse pogrążył Lakers. Nowy nabytek Washington wsadem równo z końcową syreną doprowadził do kolejnej, 3 z rzędu porażki Jeziorowców. Wyniki innych meczów - TABELE I STATYSTYKI.

8 listopada 2002

Boston Celtics jest kolejną drużyną, która pokonała Los Angeles Lakers. Mecz zakończył się po dogrywce wynikiem 98:95. Lakers z bilansem z czterema przegranymi plasują się w końcówce Pacific Division. Wyniki dwóch innych meczów w dziale TABELE I STATYSTYKI.

7 listopada 2002

Memphis Grizzlies są jedyną drużyną w NBA bez zwycięstwa. Kolejny mecz przegrali z Portland. Może to skłoni działaczy Grizzlies do wypisanie Trybańskiego z listy kontuzjowanych? Wyniki meczów w dziale TABELE I STATYSTYKI.

6 listopada 2002

Los Angeles Lakers znowu przegrywają. Jeziorowcy przegrali z Cleveland 89:70. Drużyna z LA nigdy nie zdobyła jeszcze tak mało punktów. Wszystkie wyniki w dziale TABELE I STATYSTYKI.

5 listopada 2002

Alan Gregov zasili szeregi Idei Śląsk Wrocław. Chorwat ma zastąpić słabo spisującego się Kestutisa Marciulionisa. W dziale TABELE I STATYSTYKI - wyniki NBA.

4 listopada 2002

Karl Malone, gwiazdor Utah Jazz, po raz pierwszy w swojej karierze nie zdobył nawet punktu w meczu. Lailman przebywał na boisku 17 minut i musiał je opuścić za 5 fauli, a jego Utah przegrało z Seattle. Wyniki -  TABELE I STATYSTYKI.

3 listopada 2002

W kolejnej kolejce nowego sezonu NBA padło wiele rekordów punktowych. Memphis Grizzlies przegrali 3 mecz z rzędu. Może wypiszą w końcu Cezarego Trybańskiego z listy kontuzjowanych? Wyniki w dziale TABELE I STATYSTYKI.

2 listopada 2002

Rozegrano 4 kolejkę NBA. Allen Iverson, rzucając w czwartej kwarcie 15 punktów, poprowadził Sixers do zwycięstwa z Knicks. Lakers pokonali Clippers w derbach LA i przerwali serię 2 porażek. Więcej w dziale TABELE I SATYSTYKI.

1 listopada 2002

Do działu FILMIKI dodałem film BARON DAVIS, a do TABELE I STATYSTYKI wyniki 3 kolejki NBA.

31 października 2002

Rozegrano 2 kolejkę NBA. LA Lakers przegrali drugi mecz, tym razem z Portland Trail Blazers. Steve Francis pobił swój rekord punktovy i zapewnił Rakietom zwycięstwo z  Indianą Pacers. Wyniki wszystkich 14 meczów w dziale TABELE I STATYSTYKI.

30 października 2002

Rozpoczął się nowy sezon NBA. W pierwszej kolejce rozegrano 3 mecze. Nie obyło się bez niespodzianek, ale o tym w dziale TABELE I STATYSTYKI.

29 października 2002

Z powodu nowego sezonu NBA postanowiłem zmienić sondę. Wyniki poprzedniej są zadowalające: aż 578 osób twierdzi, że strona jest super. 152 osoby uważają, że fajna, 21, że taka sobie i 32, że beznadziejna. Zapraszam do głosowania!!!

27 października 2002

Dodałem nowy dział - MP3. Znajduje się tam kilkadziesiąt piosenek, w większym lub mniejszym stopniu związanych z koszykówką. Jeśli chcesz żeby jakaś piosenka znalazła się w tym dziale, pisz w KSIĘDZE GOŚCI albo na MAILA.

21 października 2002

Zvi Sherf został zwolniony z funkcji trenera Idei Śląsk Wrocław. Powodem były słabe wyniki mistrzów Polski w Eurolidze. Zespół poprowadzi dotychczasowy drugi trener, Jacek Winnicki, a jego asystentem będzie Jarosław Zyskowski, były trner Polonii Warszawa i zawodnik Śląska.

17 października 2002

Yao Ming, numer 1 tegorocznego draftu, może już trenować ze swoim klubem - Houston Rockets. Chińczyk otrzymał wreszcie wizę, o która zabiegał od kilku miesięcy.

13 października 2002

Charles Oakley, który w zeszłym sezonie występował w Toronto Raptors, podpisał roczny kontrakt z Washington Wizards. Weteran ma wzmocnić strefę podkoszową i przekazywać swoją wiedzę młodzszym zawodnikom.